Seminář první pomoci pro psy I. v Praze- celodenní

Seminář první pomoci pro psy I. v Praze- celodenní

mapa není k dispozici

Datum / čas
15/07/2018 9:00 - 18:00

Místo konání
Toulcův dvůr

Kategorie


Celodenní seminář první pomoci pro psy pro majitele psů, kteří se chtějí naučit, jak poskytnout první pomoc zraněnému a nebo nemocnému psu. Seminář je orientován hodně prakticky – účastníci se během dne mimo jiné naučí vyhodnocovat základní fyziologické hodnoty, obvazové techniky, nepřímou srdeční masáž a nebo jak transportovat zraněného psa.

Cena semináře : 1500 Kč (platba zálohy ve výši 500 Kč je splatná převodem, zbývající část kurzovného je splatná na místě v hotovosti. Informace o platbě zálohy naleznete v propozicích níže -červený text – prosím před přihlášením přečtěte)

NA SEMINÁŘ NENÍ POVOLEN VSTUP SE PSY. Na místě jsou dva na nácvik praktických dovedností a ukázky.

PŘED PŘIHLÁŠENÍM SI PROSÍM PŘEČTĚTE PROPOZICE K SEMINÁŘI, KDE NALEZNETE PODROBNOSTI O SEMINÁŘI A PLATEBNÍ ÚDAJE K ZÁLOZE KURZOVNÉHO.


Bez uhrazení zálohy není přihláška dokončená. (v případě přihlášení těsně před konáním semináře účastník hradí celou částku na místě a o tomto je informován ihned po potvrzení rezervace lektorkou).

Propozice ke stažení zde: propozice Praha červenec 2018

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

About the author

Zuzana Wildmannová administrator

Veterinární technik, akreditovaný lektor první pomoci a v současné době student třetího ročníku VOŠ zdravotnické v Praze v oboru Diplomovaný zdravotnický záchranář a stážistka u Zdravotnické záchranné služby. Mimo lektorskou činnost se autorka věnuje terapiím psů a koní především Dornovou metodou, je Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a také se věnuje terapiím lidí prostřednictvím Osteodynamiky (Dornova metoda pro lidi). Ve volném čase se věnuje svým dvěma psům, čtrnáctiletému belgickému ovčákovi Agimu a dvouleté stafbulce Kačence, se kterou se začíná věnovat záchranářské kynologii. Oba psi jsou na seminářích první pomoci pro psy jako chlupatí asistenti :)

3 Comments so far

ElenPosted on2:48 pm - Čvn 19, 2018

Zuzano, dobrý den,
v informaci ohledně platby zálohy mate asi chybnou informaci, nebo se mne spatně zobrazuji:
Kurzovné: 1500 Euro ( 1500 Kč )
Doplatek ve výši 100 Kč se hradí na místě. ( je to 1000 Kč?)
Děkuji.
Mějte se krásně a těším se na seminář.

Elen

    Zuzana WildmannováPosted on3:25 pm - Čvn 19, 2018

    Dobrý den, vážně jsem vypustila takovou blbost do světa? 🙂 To se moc omlouvám, tiskový šotek a moje nepozornost. Záloha je 500 Kč, doplatek je 1000 Kč, celkově 1500 Kč. Večer to dám do pořádku, děkuji za upozornění a těším se na semináři na viděnou! 🙂

Leave a Reply