Pravidla účasti na semináři

Pravidla účasti na semináři

Něco málo k pravidlům pro účast na semináři.

  • Na semináře není povolen vstup s vlastním psem. Na místě semináře jsou dva psi, kteří jsou k dispozici na praktické ukázky a nácvik, na nácvik resuscitace pak slouží figurína psa k tomu určená.
  • Minimální věk účastníka je 18 let.
  • Přihlášení na seminář je závazné a přihláška je platná ve chvíli, kdy účastník složí zálohu ve výši 500 Kč pro celodenní seminář a zálohu ve výši 300 Kč pro seminář první pomoc pro psy v kostce. Zbývající část kurzovného se hradí hotově na semináři.
  • Záloha je nevratná. Pokud se účastník semináře nemůže zúčastnit, je možné zálohu přesunout na jiný termín semináře a to pouze jednou. Záloha je přenosná, tedy pokud za sebe účastník sežene náhradníka,  po nahlášení změny účastníka se náhradník stává účastníkem.
  • V případě zrušení semináře ze strany pořadatele je záloha vratná v plné výši.

Autor

Zuzana Wildmannová administrator

Veterinární technik, akreditovaný lektor první pomoci a v současné době student druhého ročníku VOŠ zdravotnické v Praze v oboru Diplomovaný zdravotnický záchranář. Mimo lektorskou činnost se autorka věnuje terapiím psů a koní především Dornovou metodou, je Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a také se věnuje terapiím lidí prostřednictvím Osteodynamiky (Dornova metoda pro lidi). Ve volném čase se věnuje svým dvěma psům, dvanáctiletému belgickému ovčákovi Agimu a roční stafbulce Kačence, se kterou se začíná věnovat záchranářské kynologii. Oba psi jsou na seminářích první pomoci pro psy jako chlupatí asistenti :)

Napsat komentář