Pravidla účasti na semináři

Pravidla účasti na semináři

 • Na semináře není povolen vstup s vlastním psem. Na místě semináře jsou dva psi, kteří jsou k dispozici na praktické ukázky a nácvik, na nácvik resuscitace pak slouží figurína psa k tomu určená.
 • Minimální věk účastníka je 18 let.
 • Přihlášení na seminář je závazné a přihláška je platná ve chvíli, kdy účastník uhradí kurzovné bankovním převodem.
 • Po přihlášení v přihlašovacím systému je nutno vaši rezervaci potvrdit platbou celé částky za seminář bankovním převodem a to do čtrnácti dní od přihlášení. Po zaevidování platby je vaše přihláška platná. Platba je potvrzena elektronickou fakturou na vaše jméno. Pokud si přejete do faktury uvést firemní údaje a podobně, informujte mě nejpozději v den odeslání platby e-mailem.
  Co dělat, pokud se nemůžete semináře zúčastnit?
 • V případě, že svou účast na semináři chcete po uhrazení kurzovného zrušit, můžete svou účast převést na jiný termín semináře v kterémkoliv místě konání a to pouze jednou. Tato možnost je platná neomezeně dlouho od původního termínu semináře. Přesunutí vaší účasti je možné pouze e-mailem nejpozději v den konání semináře do 8.00 hod. Zpětně účast přesunout nelze.
 • Svou účast můžete přesunout na jinou osobu. Změnu účastníka je nutno nahlásit e mailem, nejpozději v den konání semináře do 8.00 hod.
 • V případě, že účast na semináři rušíte a chcete navrátit kurzovné, bude pokráceno o storno poplatek a to následujícím způsobem:

→ zrušení vaší účasti 30 a více dní před konáním semináře – storno poplatek 700 Kč z celkové částky

→  zrušení vaší účasti 29 – 15 dní před konáním semináře – storno poplatek 1000 Kč z celkové částky

→  zrušení vaší účasti 14-7 dní před konáním semináře – storno poplatek 1500 Kč z celkové částky

→  zrušení vaší účasti 6-1 den před konáním semináře – storno poplatek 2000 Kč z celkové částky

→  zrušení vaší účasti v den konání semináře – storno poplatek 2500 Kč z celkové částky

→  nekomunikace ohledně přesunutí účasti/zrušení účasti a neúčast na semináři – částka propadá pořadateli semináře

 • V případě zrušení semináře ze strany pořadatele je částka vratná v plné výši.

About the author

Zuzana Wildmannová administrator

Veterinární technik, akreditovaný lektor první pomoci a a zdravotnický záchranář. Působí jako záchranář na urgentním příjmu v nemocnici v Praze a zdravotnické záchranné službě. Mimo lektorskou činnost se autorka věnuje terapiím psů a koní především Dornovou metodou, je Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a také se věnuje terapiím lidí prostřednictvím Osteodynamiky (Dornova metoda pro lidi). V listopadu 2022 úspěšně absolvovala Profesní kvalifikaci Fyzioterapeut a rehabilitační pracovník malých zvířat (43-001-R). Ve volném čase se věnuje svým třem psům, téměř šestnáctiletému belgickému ovčákovi Agimu a čtyřleté stafbulce Kačence. Smečku doplňuje sedmiměsíční štěně belgického ovčáka Sabaton. Všichni psi jsou na seminářích první pomoci pro psy jako chlupatí asistenti :)

6 Comments so far

Klára HabartováPosted on10:11 am - Pro 1, 2020

Dobrý den,

mohla bych se zeptat, jestli neplánujete seminář v Pardubicích po novém roce? Ráda bych se přihlásila, mám dva erdelí kluky a tento seminář bych chtěla dostat od rodičů jako dárek k vánocům.

Předem děkuji za odpověď.

KLára Habartová

Jana ZávodnáPosted on11:59 am - Říj 11, 2021

Dobrý den,
Je možné se přihlásit s 13 letou dcerou, která se převážně stará o svého pejska? Vím že píšete 18 let, ale jestli tam mohu být jako zákonný zástupce?
Děkuji Závodná

  Zuzana WildmannováPosted on12:06 pm - Říj 11, 2021

  Dobrý den,
  napsáno to sice na webu je (budu to muset nějak upravit), ale upřímně řečeno jsem od toho dávno upustila. Chodí i mládež a jsem za to ráda. Jen bych podotkla, že seminář je opravdu náročný i pro dospělé, je nabitý informacemi, ale pokud máte pocit, že vaše dcera zvládne seminář absolvovat, tak s tím nemám problém. Pokud se zúčastní dítě do 15 let bez rodiče, což se taky stalo, tak není problém, jen nepouštím samostatně na oběd mimo budovu – po dobu výuky za něj prakticky zodpovídám, takže oběd pouze v doprovodu lektora, tedy mě.

Veronika KoudelkováPosted on12:17 am - Úno 6, 2023

Dobrý den,
je, prosím, termín v Brně 11.2.2023 ještě volný?
Děkuji.
V.Koudelková

Leave a Reply