Pravidla účasti na semináři

Pravidla účasti na semináři


 • Na semináře není povolen vstup s vlastním psem. Na místě semináře jsou dva psi, kteří jsou k dispozici na praktické ukázky a nácvik, na nácvik resuscitace pak slouží figurína psa k tomu určená.
 • Minimální věk účastníka je 18 let.
 • Přihlášení na seminář je závazné a přihláška je platná ve chvíli, kdy účastník uhradí kurzovné bankovním převodem.
 • Po přihlášení v přihlašovacím systému je nutno vaši rezervaci potvrdit platbou celé částky za seminář bankovním převodem a to do čtrnácti dní od přihlášení. Po zaevidování platby je vaše přihláška platná. Platba je potvrzena elektronickou fakturou na vaše jméno. Pokud si přejete do faktury uvést firemní údaje a podobně, informujte mě nejpozději v den odeslání platby e-mailem.
  Co dělat, pokud se nemůžete semináře zúčastnit?
 • V případě, že svou účast na semináři chcete po uhrazení kurzovného zrušit, můžete svou účast převést na jiný termín semináře v kterémkoliv místě konání a to pouze jednou. Tato možnost je platná jeden rok od termínu semináře, ze kterého jste se odhlásili. Poté kurzovné propadá ve prospěch pořadatele semináře. Přesunutí vaší účasti je možné pouze e-mailem nejpozději v den konání semináře do 8.00 hod. Zpětně účast přesunout nelze.
 • Svou účast můžete přesunout na jinou osobu. Změnu účastníka je nutno nahlásit e mailem, nejpozději v den konání semináře do 8.00 hod.
 • V případě, že účast na semináři rušíte a chcete navrátit kurzovné, bude pokráceno o storno poplatek a to následujícím způsobem:

→ zrušení vaší účasti 30 a více dní před konáním semináře – storno poplatek 200 Kč z celkové částky

→  zrušení vaší účasti 29 – 15 dní před konáním semináře – storno poplatek 500 Kč z celkové částky

→  zrušení vaší účasti 14-7 dní před konáním semináře – storno poplatek 800 Kč z celkové částky

→  zrušení vaší účasti 6-1 den před konáním semináře – storno poplatek 1000 Kč z celkové částky

→  zrušení vaší účasti v den konání semináře – storno poplatek 1500 Kč z celkové částky

→  nekomunikace ohledně přesunutí účasti/zrušení účasti a neúčast na semináři – částka propadá pořadateli semináře

 • V případě zrušení semináře ze strany pořadatele je částka vratná v plné výši.

Opatření v době covidové… 
Vzhledem k současné situaci a vzhledem k nařízením vlády jsem momentálně nucena přistoupit k následujícím opatřením: 

 • po příchodu na seminář vyplníte a podepíšete Čestné prohlášení, zda máte antigenní  a nebo PCR test na Covid, případně zda jste očkovaní a nebo v ochranné lhůtě po prodělání onemocnění Covid 19. Čestné prohlášení bude uchováno u mě pro případnou kontrolu z hygienické stanice a sice v souladu s GDPR. 
 • Kdo bude mít zájem, na místě budou k dispozici antigenní testy ze slin a test bude proveden bezplatně. Nemám oprávnění ani možnost účastníkům vystavit oficiální potvrzení o negativitě k dalšímu prokazování u jiných poskytovatelů služeb. 

About the author

Zuzana Wildmannová administrator

Veterinární technik, akreditovaný lektor první pomoci a v současné době student čtvrtého ročníku VOŠ zdravotnické v Praze v oboru Diplomovaný zdravotnický záchranář a stážistka u Zdravotnické záchranné služby. Mimo lektorskou činnost se autorka věnuje terapiím psů a koní především Dornovou metodou, je Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a také se věnuje terapiím lidí prostřednictvím Osteodynamiky (Dornova metoda pro lidi). Ve volném čase se věnuje svým dvěma psům, čtrnáctiletému belgickému ovčákovi Agimu a tříleté stafbulce Kačence, se kterou se začíná věnovat záchranářské kynologii. Oba psi jsou na seminářích první pomoci pro psy jako chlupatí asistenti :)

2 Comments so far

Klára HabartováPosted on10:11 am - Pro 1, 2020

Dobrý den,

mohla bych se zeptat, jestli neplánujete seminář v Pardubicích po novém roce? Ráda bych se přihlásila, mám dva erdelí kluky a tento seminář bych chtěla dostat od rodičů jako dárek k vánocům.

Předem děkuji za odpověď.

KLára Habartová

Leave a Reply