Kontakt

Kontakt

Zuzana Wildmannová, DoTh.

 

Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata
soukromý veterinární technik – fyzioterapeut
Lektor první pomoci 

 

telefon: +420 608 666 373

e-mail: prvnipomocpropsy@gmail.com

facebook: první pomoc pro psy – facebooková stránka

 

About the author

Zuzana Wildmannová administrator

Veterinární technik, akreditovaný lektor první pomoci a a zdravotnický záchranář. Působí jako záchranář na urgentním příjmu v nemocnici v Praze a zdravotnické záchranné službě. Mimo lektorskou činnost se autorka věnuje terapiím psů a koní především Dornovou metodou, je Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a také se věnuje terapiím lidí prostřednictvím Osteodynamiky (Dornova metoda pro lidi). V listopadu 2022 úspěšně absolvovala Profesní kvalifikaci Fyzioterapeut a rehabilitační pracovník malých zvířat (43-001-R). Ve volném čase se věnuje svým třem psům, téměř šestnáctiletému belgickému ovčákovi Agimu a čtyřleté stafbulce Kačence. Smečku doplňuje sedmiměsíční štěně belgického ovčáka Sabaton. Všichni psi jsou na seminářích první pomoci pro psy jako chlupatí asistenti :)

12 Comments so far

Martina PapouškováPosted on2:17 pm - Zář 1, 2017

Dobrý den, chci se zeptat, jestli realizujete i seminář na Dornovu metodu.
Předem díky za odpověď.
Martina

EvaPosted on7:32 am - Srp 23, 2018

Dobrý den, prosím o info, zda již máte vypsané nové termíny pro první pomoc psa I. v ČB, děkuji

  Zuzana WildmannováPosted on1:47 pm - Srp 25, 2018

  Dobrý den, ano, termín pro seminář v Českých Budějovicích je 7.10., během dnešního dne bude spuštěno přihlašování na akci.

  Zuzana Wildmannová

Veronika MikulovaPosted on3:26 pm - Kvě 6, 2021

Pekný deň,veľmi sa ospravedlňujem,že ruším,ale potrebovali by sme radu,lebo sme už ozaj zúfalí,mame psíka yorksirka a má diagnostikovanú zuzenu tracheu,občas má zachvatovy kašeľ ako husie kejchanie…hrozí u tohto druhu kašla udusenie?
Dakujem veľmi za odpoved❤️

NikolPosted on9:41 pm - Kvě 14, 2023

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda nebude letos seminář první pomoci někde v okolí Ostravy ?Děkuji za odpověď

Michal VeselýPosted on7:11 pm - Čvc 30, 2023

Lektorka první pomoci pro psy není schopna poskytnout urgentní první pomoc a je v úžasu, proč se obracíme zrovna na ni, i když při vyhledání vyjede jako první kontakt. Myslím, že tomuto člověku by měli odebrat licenci a měla by dělat na patologii, tam už není co zkazit.

  Zuzana WildmannováPosted on10:06 pm - Čvc 30, 2023

  Vážení,
  jsem lektorka kurzů první pomoci pro psy a první pomoc po telefonu opravdu neposkytuji. Po zadání sousloví první pomoc pro psy vám vyjede opravdu kontakt na mě- nicméně- kopíruji – První pomoc pro psy – semináře pro majitele psů.
  Ráda vás odkážu na článek na stejném webu, kde je detailní postup, jak reagovat v případě akutního stavu pejska: http://www.prvnipomocpropsy.cz/jak-poskytnout-prvni-pomoc/

  Zde se dočtete, že máte mít předem zjistěný kontakt na pracoviště s pohotovostní dobou. Nikde neuvádím, že poskytuji telefonické konzultace. Radu jsem vám nicméně poskytla – že máte kontaktovat veterinární pracoviště. Věřím, že vašemu pejskovi je již dobře poté, co jste problém prokonzultovali s veterinářem a postupovali podle jeho instrukcí.

DanielaPosted on8:35 am - Dub 5, 2024

Dobrý den, na certifikované zkoušky „Rekondiční a regenerační péče pro malá zvířata“ je potřeba absolvovat oba semináře – první pomoc pro psy 1 i první pomoc pro psy 2? Děkuji

Leave a Reply