Dárkový poukaz na celodenní seminář

Dárkový poukaz na celodenní seminář

Pokud chcete někomu seminář věnovat jako dárek, lze si objednat dárkový poukaz na celodenní seminář první pomoci pro psy.

  • Poukaz je zasílán elektronicky ve formátu připravený pro tisk na velikost A4 a to  po platbě převodem. Odpadá zasílání poštou, které je vzhledem k mému vytížení zdlouhavé. Poukaz můžete mít prakticky ihned, lze tedy řešit dárek na poslední chvíli 🙂 S poukazem dostanete dokument s instrukcemi k přihlášení na seminář.
  • Poukaz je přenosný z osoby na osobu a je s neomezeně dlouhou dobou platnosti.
  • Lze využít v kterémkoliv vámi vybraném městě.

Cena poukazu: 3000 Kč

Objednávky poukazu jsou možné pouze emailem: prvnipomocpropsy@gmail.com

About the author

Zuzana Wildmannová administrator

Veterinární technik, akreditovaný lektor první pomoci a a zdravotnický záchranář. Působí jako záchranář na urgentním příjmu v nemocnici v Praze a zdravotnické záchranné službě. Mimo lektorskou činnost se autorka věnuje terapiím psů a koní především Dornovou metodou, je Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a také se věnuje terapiím lidí prostřednictvím Osteodynamiky (Dornova metoda pro lidi). V listopadu 2022 úspěšně absolvovala Profesní kvalifikaci Fyzioterapeut a rehabilitační pracovník malých zvířat (43-001-R). Ve volném čase se věnuje svým třem psům, téměř šestnáctiletému belgickému ovčákovi Agimu a čtyřleté stafbulce Kačence. Smečku doplňuje sedmiměsíční štěně belgického ovčáka Sabaton. Všichni psi jsou na seminářích první pomoci pro psy jako chlupatí asistenti :)

4 Comments so far

Lenka UlrychováPosted on1:57 pm - Čvn 16, 2019

Dobrý den.
Chtěla bych koupit dceři Petře Ulrychové dárkový poukaz na celodenní seminář první pomoci pro psy. Termín by si vybrala sama, místo konání v Praze.
Poukaz bych potřebovala poslat nejpozději do 20.6.2019, jestli je to možné.
Co pro to mám udělat?
Děkuji.
Lenka Ulrychová

Adriana StaňkováPosted on8:54 pm - Čvn 19, 2022

Prosim jako dárek pro dceru Adélu

Leave a Reply