Semináře první pomoci pro psy u vás

Semináře první pomoci pro psy u vás

Semináře je možné uspořádat v jiném městě a nebo pro organizaci (psí hotely, psí školy..)

Podmínky pořádání semináře

  • skupina nejméně sedmi zájemců, nejvíce patnácti
  • pokud bude seminář v jiném místě, než kde se pořádá obvykle, musí být zajištěný prostor na uspořádání semináře (místnost s WC, židlemi a stoly)
  • pořadatel nebude navyšovat částku semináře. Provozní náklady jsou zahrnuty v kurzovném a budou odvedeny podle dohody zajišťující osobě v rámci vyúčtování semináře
  • kurzovné bude uhrazeno v domluveném termínu před konáním semináře

 

Pro bližší a podrobnější informace se můžete obracet na e mail prvnipomocpropsy@gmail.com a nebo telefonicky na čísle 608 666 373.

About the author

Zuzana Wildmannová administrator

Veterinární technik, akreditovaný lektor první pomoci a v současné době student druhého ročníku VOŠ zdravotnické v Praze v oboru Diplomovaný zdravotnický záchranář a stážista u Zdravotnické záchranné služby hlavního města Prahy. Mimo lektorskou činnost se autorka věnuje terapiím psů a koní především Dornovou metodou, je Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a také se věnuje terapiím lidí prostřednictvím Osteodynamiky (Dornova metoda pro lidi). Ve volném čase se věnuje svým dvěma psům, dvanáctiletému belgickému ovčákovi Agimu a roční stafbulce Kačence, se kterou se začíná věnovat záchranářské kynologii. Oba psi jsou na seminářích první pomoci pro psy jako chlupatí asistenti :)

3 komentáře

Monika JandlováPosted on12:41 am - Pro 1, 2018

Dobrý den, náhodou jsem našla vaši stránku na FB a zaujala mě, vzhledem k tomu, že aktuálně řešíme u našeho loveckého psa ABJ zranění od bachyně v leči a to konkrétně utržený kotník, respektive urvané šlachy a vazy. Můžete mi k tomu něco napsat, jestli máte zkušenost, jak se dá léčit?
Předem děkuji, Monika Jandlová

    Zuzana WildmannováPosted on10:30 pm - Pro 5, 2018

    Dobrý den, toto je v kompetenci veterinárního lékaře, nejlépe ortopeda, následně je vhodná rehabilitace, se kterou se na mě můžete obrátit po zaléčení stavu . (www.fyziopes.cz)

Termíny seminářů – První pomoc pro psyPosted on6:46 pm - Led 9, 2019

[…] Pořádání seminářů v jiných městech- informace […]

Leave a Reply