Seminář první pomoci pro psy v kostce v Mariánských Lázních

Seminář první pomoci pro psy v kostce v Mariánských Lázních

mapa není k dispozici

Datum / čas
14/07/2018 9:00 - 15:00

Místo konání
Centrum rehabilitace psů Mariánské Lázně (bývalé ZOO Iguana)

Kategorie


Šestihodinový seminář je zkrácenou verzí celodenního semináře, závažná témata a život ohrožující stavy jsou rozebrány dopodrobna, ostatní témata jsou ve stručnosti zmíněna. Tento typ semináře je vhodným doplňujícím programem na psí tábory, pro  ZKO sdružení, psí školy a jejich členy pro základní seznámení se s první pomocí pro psy a pro ty, kteří nemají čas a nebo chuť absolvovat celodenní seminář a přesto by se o první pomoci pro psy rádi něco dozvěděli. Zájemci o podrobnější a rozsáhlejší seminář se mohou zúčastnit celodenního semináře, kde jsou všechna témata rozebrána dopodrobna a je i více času na praktickou část výuky.

Cena semináře : 850 Kč (platba zálohy ve výši 500 Kč je splatná převodem, zbývající část kurzovného je splatná na místě v hotovosti. Informace o platbě zálohy naleznete v propozicích níže -červený text – prosím před přihlášením přečtěte)

NA SEMINÁŘ NENÍ POVOLEN VSTUP SE PSY. Na místě jsou dva na nácvik praktických dovedností a ukázky.

PŘED PŘIHLÁŠENÍM SI PROSÍM PŘEČTĚTE PROPOZICE K SEMINÁŘI, KDE NALEZNETE PODROBNOSTI O SEMINÁŘI A PLATEBNÍ ÚDAJE K ZÁLOZE KURZOVNÉHO.


Bez uhrazení zálohy není přihláška dokončená. (v případě přihlášení těsně před konáním semináře účastník hradí celou částku na místě a o tomto je informován ihned po potvrzení rezervace lektorkou).

Propozice ke stažení zde: propozice Mariánské Lázně

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

About the author

Zuzana Wildmannová administrator

Veterinární technik, akreditovaný lektor první pomoci a v současné době student třetího ročníku VOŠ zdravotnické v Praze v oboru Diplomovaný zdravotnický záchranář a stážistka u Zdravotnické záchranné služby. Mimo lektorskou činnost se autorka věnuje terapiím psů a koní především Dornovou metodou, je Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a také se věnuje terapiím lidí prostřednictvím Osteodynamiky (Dornova metoda pro lidi). Ve volném čase se věnuje svým dvěma psům, čtrnáctiletému belgickému ovčákovi Agimu a dvouleté stafbulce Kačence, se kterou se začíná věnovat záchranářské kynologii. Oba psi jsou na seminářích první pomoci pro psy jako chlupatí asistenti :)

Leave a Reply