Reference

Reference

Každý účastník dostává pár dní po absolvování semináře dotazník s několika otázkami ohledně spokojenosti se seminářem, tipy na zlepšení, co vidí jako nedostatek a podobně. Jednou z otázek je i celkové hodnocení semináře. Zde jsou 🙂

A nakonec : Celkové hodnocení semináře se vším všudy. Co bys napsal/a pro ostatní, kdybys měl/a ohodnotit seminář a doporučit- nedoporučit ? ( Tato odpověď bude využita jako reference kurzistů na webu)
Zuzka je báječná lektorka, vše zcela srozumitelně vysvětlila a ukázala. Agi a Gene statečně vypomáhali. Líbilo se mi propojení teorie, praktických ukázek a možnosti vyzkoušet si vše potřebné. A ještě to bylo velmi zábavné. Vřele doporučuji 🙂
Seminář byl velmi zajímavý, poutavý, poučný, zkrátka naprosto skvělý. Vřele všem doporučuji. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací o fungování psího těla, jak správně a včas reagovat a umět svému čtyřnohému parťákovi pomoci. Velké díky patří Zuzce, která si nás všechny získala svým vstřícným a přátelským přístupem. Trpělivě s námi prodiskutovala všechna témata, která nás zajímala a pečlivě na nás dohlížela při nácviku první pomoci, dokud nám nebylo všem všechno jasné. Ještě jednou moc děkuji. Denisa M.
Určitě bych všem tento seminář vřele doporučila na 1000%! Příjemná atmosféra, plno užitečných informací. Myslím, že by každý majitel psa měl vědět, jak se zachovat při různých zdravotních stavech psa a jak mu poskytnout první pomoc.
urcite bych seminar doporucila kazdemu kdo ma psa, nikdy nevite co se stane a horsi pocit nez, ze nevite jak mate pomoct neni. Kurz povazuji za velmi uzitecny a inspirativni(behem kurzu jsem opet zacala uvazovat zda se nebudu chtit stat veterinarkou, protoze jsem videla uplatneni tech vsech slozitych nazvu co se musime ucit na gymnaziu), dokonce jsem po kurzu zacala zvazovat i kurz prcni pomoci pro lidi, protoze jak jsem jiz psala nikdy nevite co vas potka a uz jenom tim, ze dokazete presne urcit v jake oblati tela ma clovek nebo pes poraneni je pro lekare zasadni a muze to zachranit zivot
Myslim ze velmi uzitecne byly i zkusenosti z vlastniho zivota- napriklad jak se chovat po autonehode, nekolikrat jsem premyslela co bych v takove situaci mela delat. Po abslovovani seminare uz vim jak zabezpecit alespon zakladni peci nez se pes dostane k veterinarovi. Takze za me urcite ano jestli vahate o abslovovani seminare. Jak rikam, nikdy nevite co vas potka a je dobre byt i na tyto situace pripraven.
Je velmi vhodné, aby člověk uměl zareagovat, když se něco stane blízké bytosti - dospělému, dítěti nebo mazlíčkovi. Tento seminář s tím může významně pomoci.
Zuzka byla výborně připravena, skripta jsou velmi přehledná a obsáhlá. Přestože kurz trval celý den, nebyla chvilku nuda. Velmi se mi líbilo propojení teorie s praxí. Mám za sebou několik kurzů první pomoci pro lidi a musím říci, že tento psí se obsahem vyrovná těm nejlepším. Velký dík patří i báječným figurantům Agimu a Gene, kteří velmi trpělivě čekali až se nám podaří nahmatat tep, zkontrolovat sliznice atd.
Kurz první pomci pejskům může zachránit vašemu mazlíčkovi život. Dozvěděla jsem se hodně užitečných věcí a jen doufám, že se dostanu na příští seminář, protože jsme nestihli probrat vše 🙂
Rozhodně všem vřele doporučuji! Ve zvířecím světě se pohybuji opravdu dlouhou dobu, snažím se stále vzdělávat a získávat nové informace. Na tomto semináři se mi informací dostalo dost i přes to, že jsem jich hodně znala již dříve. Byla jsem nadšena skvělým přístupem lektorky, která velmi ráda poradí, řekne své zkušenosti, názory a ukáže i praktické ukázky. Sešla se nás skvělá parta a tak byl seminář více než příjemný! Zuzka je opravdu supr člověk, co se snaží poradit i když seminář skončí. Jsem moc ráda, že jsem se mohla semináře zúčastnit, poznat Zuzku i ostatní lidi na semináři a dozvěděla se spoustu užitečných informací! Pokud bude nějaký další seminář, rozhodně jdu do toho zas! 🙂 Sabina Maláčová
Doporučuji !
jeden den je příliš málo na tak velký rozsah informace, možná by bylo lepší seminář rozdělit na 2 dny (jeden víkend)
Doporučuji 🙂 Jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit. Praktické informace a ukázky, příjemná atmosféra a skvělý přístup lektorky. Určitě by měl tento seminář absolvovat každý kdo má doma mazlíčka.
Rozhodně seminář doporučuji, myslím, že tyto informace by se měly dostávat mezi lidi co nejčastěji.
Seminář určitě doporučuji dále a už se i stalo. Je to nejen super zážitek, ale hlavně jsem se dozvěděla spoustu užitečných rad a návodů, jak případně zachránit svého čtyřnohého kamaráda. (Doufám, že to nebudeme muset nikdy použít) jen bych asi více zařadila praktické ukázky, které si můžou lidé vyzkoušet a trvat i na opakování. Protože není to jen že si to na semináři rychle odbudu, ať to mám za sebou. Ale má to být o tom, že se to tam naučíš, abys to v případě nouze mohla použít a marně nemusela vzpomínat jak že nás to ta Zuzka učila? Vím že živí pejskové s námi měli velkou trpělivost a byli super, tak ukázky by mohli být na plyšákovi.
Seminář doporučuji každému, kdo doma čtyřnohého parťáka má. Nikdy nevíte, kdy se Vám to může hodit. Je podán srozumitelně i s ukázkami. Po celou dobu vládne příjemná atmosféra, a také je možnost se na cokoli bez ostychu zeptat. 😉
Zajímavý seminář, užitečný pro každého majitele psa. Člověk bere jako samozřejmost, že má umět poskytnout první pomoc člověku a přitom skoro všichni naši přátelé mají jako člena rodiny psa.
Určitě seminář doporučuji. Je dobré vědět, co dělat v krizových situacích a nejen v nich.
Seminář doporučuji, byl srozumitelný i s ukázkami
8/10
Seminář se mi moc líbil :). Určitě zase půjdeme na další pokračovací :). Byla jsem nadšena a můžu všem doporučit :)...
Seminář bych doporučila - nic podobného jsem dosud nezažila, velmi mě inspiroval a pozitivně motivoval
Seminář přínosný, super praktický nácvik resuscitace psa. Bezva ,že jsme dostali skripta
Já mohu jen doporučit!!!! A těším se na pokračování
kurz byl zajímavý, oceňuji, že je to něco nového, co jsem dosud v Česku marně hledala. Pro majitele psů není informací nikdy dost 🙂
Seminář doporučuji pro začínající kynology
Mohu vřele doporučit
kurz doporučuji , klidně bych si ho zopakovala 🙂
doporučuji, zejména pro "nové pejskaře", dá se tak vyhnout hromadě chyb. rozhodně ale přínosné pro všechny, kterým není zdraví psa lhostejné
Tento kurz by měl absolvovat každý, kdo chce vědět, jak efektivně pomoct, pokud se jeho pes potřebuje první pomoc. Já sama jsem se na tento seminář neskutečně těšila a jako naprostý laik jsem odcházela nabitá informacemi a několik hodin poté jsem o kurzu přemýšlela. Náplní kurzu není pouze teorie (dostali jsme skvělá skripta), ale také praxe (obvaz tlapky, obvaz ucha, hlavy, kontrola životních funkcí, resuscitace). Lektorka je opravdový profesionál a 9 hodin uteklo jako voda. Vřele doporučuji!
100% doporucit! moc zajimavy a hodne nove informace, super den pro majtel/ka pes!
Seminář byl luxusní, moc za něj děkuji a těším se na pokračování 🙂
Seminář byl přínosný, srozumitelny. Veskere otazky byly zodpovezeny jasne a logicky. Pristup přátelský jak od Zuzky, tak od pejsku 😉 nyni jsem o neco klidnejsi na prochazkach s moji smeckou 😊 byl to velmi prijemne straveny cas, plny informaci.

A nakonec : Celkové hodnocení semináře se vším všudy. Co bys napsal/a pro ostatní, kdybys měl/a ohodnotit seminář a doporučit- nedoporučit ? ( Tato odpověď bude využita jako reference kurzistů na webu)
Bolo to výborné a takýto kurz by mal navštíviť každý majiteľ psa, pretože jeden nikdy nevie, kedy sa mu to môže hodiť.
Rozhodně doporučuji všem, kdo vlastní psa. Nejedná se o teoretickou nalívárnu primárně pro lékaře, ukázky jsou praktické a použitelné v každodenním životě majitele psa. Oceňuju ochotu přednášející, podat co nejpřesnější informace a zájemcům poskytnout materiály k samostudiu.
Tento seminář by měl být povinný pro všechny majitele psů. Vet approved, opravdu vřele doporučuji! 😉
Já jsem děsně ráda, že se mi povedlo zabukovat si už první kurs a seminář mi dal opravdu hodně. Jen si to všechno dokázat vybavit okamžitě, jestli na to někdy přijde...
Moc pěkný a sympatický seminář, přítomnost živých figurantů je určitě plus, podle mě by si takový seminář zasloužil stát se součástí třeba letních výcvikových táborů.
Seminář byl zajímavý, rozsáhlý, myslím si, že určitě jako osvěta super. Pro mě velké plus, minimálně bych zvládla psovi trošku pomoct, kdyby náhodou a nestála bych jako laik, který by nevěděl co dělat.
Seminář byl pro mě přínosný po všech směrech. Poznala jsem nové lidi, nové metody pomoci, ale hlavně - za mě je nejlepší praktická ukázka. Ono vědět to teoreticky je fajn, ale zkusit to přímo na trpělivém a hodném pejskovi je fakt super. Zuzka je opravdu člověk na svém místě, nabitý vědomostmi a naštěstí má také ten dar to vysvětlit ostatním, což ne každý umí. Takže naprostá spokojenost 🙂

About the author

Zuzana Wildmannová administrator

Veterinární technik, akreditovaný lektor první pomoci a a zdravotnický záchranář. Působí jako záchranář na urgentním příjmu v nemocnici v Praze a zdravotnické záchranné službě. Mimo lektorskou činnost se autorka věnuje terapiím psů a koní především Dornovou metodou, je Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a také se věnuje terapiím lidí prostřednictvím Osteodynamiky (Dornova metoda pro lidi). V listopadu 2022 úspěšně absolvovala Profesní kvalifikaci Fyzioterapeut a rehabilitační pracovník malých zvířat (43-001-R). Ve volném čase se věnuje svým třem psům, téměř šestnáctiletému belgickému ovčákovi Agimu a čtyřleté stafbulce Kačence. Smečku doplňuje sedmiměsíční štěně belgického ovčáka Sabaton. Všichni psi jsou na seminářích první pomoci pro psy jako chlupatí asistenti :)

2 Comments so far

ErikaPosted on6:55 pm - Srp 4, 2018

Bylo to super, rozhodně doporučuji každému pejskařovi !

Leave a Reply