Výukový víkend na Želivce – s přednáškou o výživě s MVDr. Štouračem

Výukový víkend na Želivce – s přednáškou o výživě s MVDr. Štouračem

mapa není k dispozici

Datum / čas
29/07/2022 - 31/07/2022 Celý den

Místo konání
Želivka rekreační středisko

Kategorie


Datum konání: 29.7.2022,  16:00 – 31.7.2022, 17:00

 

Cena: 5000 Kč

Platba: Do sedmi dní od přihlášení prosím uhraďte NEVRATNOU zálohu 1000 Kč. Do poznámky pro příjemce uveďte jméno a příjmení přihlášené osoby. Ti, kteří zaplatí zálohu obdrží cca tři týdny výzvu k doplacení kurzu mailem společně s qr kodem pro usnadnění platby.

Případné zrušení účasti podléhá stejným podmínkám jako u přihlašování na seminář – pokud účast zrušíte, bude vám navrácena částka ponížená o storno poplatek – více ZDE . Záloha při zrušení účasti propadá v plné výši pořadateli. Pokud si přejete svou účast přesunout na jiný termín akce, lze tak učinit nejpozději den před konáním akce. V takovém případě platba ani záloha nepropadá, ale přepisuje se na další termín, který si účastník zvolí. V případě zrušení akce pořadatel vrací na účet účastníka v plné výši včetně zálohy.

Platební údaje:

Číslo účtu –  4774633379/0800

V.S. – 123456

Můžete platit i QR kódem:

 

 

 

 

 

Poznámka pro příjemce : jméno a příjmení účastníka

Pokud si přejete doklad o zaplacení na IČO/firmu, uveďte to prosím do poznámky pro příjemce
platby. Jinak bude účet vystaven pouze na vaše jméno.
JAKO POTVRZENÍ PLATBY SLOUŽÍ ZASLÁNÍ DOKLADU O ZAPLACENÍ ZÁLOHY NA KURZ.
Zároveň vás prosím o trpělivost, vzhledem k časovému vytížení nevystavuji doklady každý den,
proto může doklad přijít i několik dní po přijetí platby. Mail posílá automaticky fakturační systém a zpráva může spadnout do spamu, pokud dlouho neobdržíte doklad, zkontrolujte prosím schránku spamu.

 

Obsah výukového víkendového kurzu:

Pouze na této akci se můžete těšit na přednášku o výživě zvířat s MVDr. Štouračem! Na jiné letní akci nebude.

Program (orientační – časy budou měněny podle dispozic externích přednášejících) naleznete ZDE.

Začínáme v pátek odpoledne, končíme v neděli navečer. Sobota bude věnována první pomoci pro psy, neděle první pomoci pro lidi. Jeden blok bude věnován anatomii a fyziologii psa. Prezentace proběhne v 3D programu promítaném projektorem. Můžete se těšit na praktickou výuku obvazové techniky na vlastních psech, video a foto prezentace.

Výuka bude probíhat v časech:

pátek – 17:00 – 19:00

sobota – 9:00 – 18:00 (-19:00?) – během dne bude hodinová pauza na oběd a přestávky na venčení psů

neděle – 8:00 – 17:00 (-18:00?) – během dne bude hodinová pauza na oběd a přestávky na venčení psů

 

NA TUTO AKCI MŮŽETE PŘIJET S VLASTNÍM PSEM. Můžete samozřejmě přijet i bez psa. Na nácvik obvazové techniky by byl zapůjčen buď Agi a nebo Káča 🙂 .

Podmínky příjezdu se psem:

  • majitel prokáže pořadatelce akce, že pes je řádně očkován
  • pokud pes bude vykazovat známky infekčního onemocnění, nesmí se akce zúčastnit.
  • pes musí být schopen být v učebně s dalšími cca deseti psy
  • majitel psa je povinen po svém psu uklízet výkaly, nenechat psa močit na stěny chatek, zdi budov a parkující auta
  • za zničené vybavení ubytovacího prostoru plně zodpovídá majitel psa

 

Ubytování:

Na Želivce budeme mít k dispozici dřevěné chatky. V chatkách není lednice. Slušné sociální zařízení je společné. Upozorňuji, že chatky na Želivce jsou opravdu na přespání, není to žádný luxus. Prostě obyčejná chatka s palandama. Chatky jsou starší a podle toho vypadají. Pokud jste zvyklí na pohodlí, doporučuji přivézt vlastní polštář a lůžkoviny. Na Želivce sice budou, ale nebudu pak poslouchat, že povlečení nemá knoflíky, polštář je málo měkký, deka tenká, povlečení kouše a podobně. Stejně tak jídlo- nečekejte tříchodové menu od kuchaře s Michelinskou hvězdou. Shrnula bych to asi jednou větou: Jedeme do kempu, nikoliv do čtyřhvězdičkového hotelu.

Na Želivce může mít každý svou vlastní chatku, takže si s sebou můžete nabrat rodinu. Rodinní příslušníci nemají přístup na výuku – na přednášku o výživě ano.

Ubytování a jídlo se bude řešit přes google formulář, který vám zašlu do mailů po uhrazení záloh. Pokud máte Želivku blízko, samozřejmě na výuku můžete dojízdět z domova.

Cena ubytování a stravy:

  • chatka 280 Kč/noc
  • polopenze 250 Kč/den
  • plná penze 410 Kč/den

Ubytování a stravu hradí účastníci na místě v hotovosti.

PŘIHLÁŠENÍ

Protože jste se v minulosti přihlašovali na seminář, systém bude vyžadovat zadání hesla, které vám bylo vygenerováno při prvním přihlašování. Pokud jej nemáte, prosím, heslo si resetujte následujícím způsobem. GENEROVÁNÍ NOVÉHO HESLA JDE LÉPE PŘES PC, NEŽ PŘES MOBILNÍ TELEFON.

 

 

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

About the author

Zuzana Wildmannová administrator

Veterinární technik, akreditovaný lektor první pomoci a a zdravotnický záchranář. Mimo lektorskou činnost se autorka věnuje terapiím psů a koní především Dornovou metodou, je Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a také se věnuje terapiím lidí prostřednictvím Osteodynamiky (Dornova metoda pro lidi). Ve volném čase se věnuje svým dvěma psům, patnáctiletému belgickému ovčákovi Agimu a tříleté stafbulce Kačence, se kterou se začíná věnovat záchranářské kynologii. Oba psi jsou na seminářích první pomoci pro psy jako chlupatí asistenti :)

Leave a Reply