Seminář první pomoci pro psy pro zrakově postižené v Liberci

Seminář první pomoci pro psy pro zrakově postižené v Liberci

mapa není k dispozici

Datum / čas
17/03/2019 9:00 - 18:00

Místo konání
Liberec

Kategorie


Celodenní seminář první pomoci pro psy pro nevidomé majitele psů, kteří se chtějí naučit, jak poskytnout první pomoc zraněnému a nebo nemocnému psu. Seminář je orientován hodně prakticky – účastníci se během dne mimo jiné naučí vyhodnocovat základní fyziologické hodnoty, nepřímou srdeční masáž a nebo jak zacházet se zraněným  psem a co dělat při otravách.

Před přihlášením si přečtěte prosím PROPOZICE- naleznete je nad přihlašovacím formulářem.

Cena semináře : 750 Kč– záloha 500 se hradí převodem, doplatek 250 Kč na místě ( informace o platbě naleznete v propozicích)

NA SEMINÁŘ JE POVOLEN VSTUP S VODÍCÍMI PSY. 

PROPOZICE KE STAŽENÍ ZDE: Liberec seminář pro nevidomé

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

About the author

Zuzana Wildmannová administrator

Veterinární technik, akreditovaný lektor první pomoci a v současné době student třetího ročníku VOŠ zdravotnické v Praze v oboru Diplomovaný zdravotnický záchranář a stážistka u Zdravotnické záchranné služby. Mimo lektorskou činnost se autorka věnuje terapiím psů a koní především Dornovou metodou, je Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a také se věnuje terapiím lidí prostřednictvím Osteodynamiky (Dornova metoda pro lidi). Ve volném čase se věnuje svým dvěma psům, čtrnáctiletému belgickému ovčákovi Agimu a dvouleté stafbulce Kačence, se kterou se začíná věnovat záchranářské kynologii. Oba psi jsou na seminářích první pomoci pro psy jako chlupatí asistenti :)

Leave a Reply