Seminář první pomoci pro psy I. v Liberci – celodenní

Seminář první pomoci pro psy I. v Liberci – celodenní

mapa není k dispozici

Datum / čas
01/03/2020 9:00 - 18:00

Místo konání
TyfloCentrum Liberec

Kategorie


Celodenní seminář první pomoci pro psy pro majitele psů, kteří se chtějí naučit, jak poskytnout první pomoc zraněnému a nebo nemocnému psu. Seminář je orientován hodně prakticky – účastníci se během dne mimo jiné naučí vyhodnocovat základní fyziologické hodnoty, obvazové techniky, nepřímou srdeční masáž a nebo jak transportovat zraněného psa.

Před přihlášením si přečtěte prosím PROPOZICE– naleznete je nad přihlašovacím formulářem.

Cena semináře : 1800 Kč – platba za seminář je splatná do sedmi dní od přihlášení. Bez platby nebude přihláška přijata.  Po přijetí platby obdržíte na mail elektronický účet. Pokud si přejete uvést fakturační údaje, připojte je prosím do poznámky v přihlášce.  Platební údaje pro bankovní převod naleznete v propozicích, které jsou nad rezervačním formulářem. Platbu lze zadat také přes QR platbu, kterou v propozicích naleznete.

NA SEMINÁŘ NENÍ POVOLEN VSTUP SE PSY. Na místě jsou dva na nácvik praktických dovedností a ukázky.

PROPOZICE KE STAŽENÍ ZDE: propozice Liberec březen 2020

Rezervace

Tato událost je již plně obsazena.

About the author

Zuzana Wildmannová administrator

Veterinární technik, akreditovaný lektor první pomoci a v současné době student třetího ročníku VOŠ zdravotnické v Praze v oboru Diplomovaný zdravotnický záchranář a stážistka u Zdravotnické záchranné služby. Mimo lektorskou činnost se autorka věnuje terapiím psů a koní především Dornovou metodou, je Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a také se věnuje terapiím lidí prostřednictvím Osteodynamiky (Dornova metoda pro lidi). Ve volném čase se věnuje svým dvěma psům, čtrnáctiletému belgickému ovčákovi Agimu a dvouleté stafbulce Kačence, se kterou se začíná věnovat záchranářské kynologii. Oba psi jsou na seminářích první pomoci pro psy jako chlupatí asistenti :)

Leave a Reply