Seminář první pomoci pro psy I. v Brně – celodenní

Seminář první pomoci pro psy I. v Brně – celodenní

mapa není k dispozici

Datum / čas
06/10/2019 9:00 - 18:00

Místo konání
Jazyková škola Correct, Brno

Kategorie


Celodenní seminář první pomoci pro psy pro majitele psů, kteří se chtějí naučit, jak poskytnout první pomoc zraněnému a nebo nemocnému psu. Seminář je orientován hodně prakticky – účastníci se během dne mimo jiné naučí vyhodnocovat základní fyziologické hodnoty, obvazové techniky, nepřímou srdeční masáž a nebo jak transportovat zraněného psa.

Před přihlášením si přečtěte prosím PROPOZICE– naleznete je nad přihlašovacím formulářem.

Cena semináře : 1700 Kč – záloha 700 se hradí převodem, doplatek 1000 Kč na místě ( informace o platbě naleznete v propozicích)

NA SEMINÁŘ NENÍ POVOLEN VSTUP SE PSY. Na místě jsou dva na nácvik praktických dovedností a ukázky.

PROPOZICE KE STAŽENÍ ZDE: propozice Brno – říjen 2019

Rezervace

Tato událost je již plně obsazena.

Autor

Zuzana Wildmannová administrator

Veterinární technik, akreditovaný lektor první pomoci a v současné době student druhého ročníku VOŠ zdravotnické v Praze v oboru Diplomovaný zdravotnický záchranář. Mimo lektorskou činnost se autorka věnuje terapiím psů a koní především Dornovou metodou, je Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a také se věnuje terapiím lidí prostřednictvím Osteodynamiky (Dornova metoda pro lidi). Ve volném čase se věnuje svým dvěma psům, dvanáctiletému belgickému ovčákovi Agimu a roční stafbulce Kačence, se kterou se začíná věnovat záchranářské kynologii. Oba psi jsou na seminářích první pomoci pro psy jako chlupatí asistenti :)

2 komentáře

eliškaPosted on7:55 am - Říj 3, 2019

Dobrý den,
pokud by se vám uvolnilo, měla bych vážný zájem. Čas naháněk se neúprosně blíží a když budu v leči a stane se nehoda, ráda bych uměla pomoci.

Děkuji za zprávu

eliška

Napsat komentář