Seminář první pomoci pro psy II. v Praze- celodenní

Seminář první pomoci pro psy II. v Praze- celodenní

mapa není k dispozici

Datum / čas
10/03/2018 8:30 - 18:00

Místo konání
Praha - Toulcův dvůr

Kategorie


Celodenní seminář první pomoci pro psy II.  je určen absolventům semináře první pomoci pro psy I. a nebo semináře první pomoci pro psy v kostce. Obsahem semináře je opakování znalostí z předchozího semináře, další, doplňující témata a diskuze s pozvaným veterinárním lékařem. Seminář je určen lidem, kteří si chtějí rozšířit znalosti a mít možnost se vyptat veterináře na věci, které ho zajímají a neměl se kde zeptat.

Cena semináře : 1500 Kč (platba zálohy ve výši 500 Kč je splatná převodem, zbývající část kurzovného je splatná na místě v hotovosti. Informace o platbě zálohy naleznete v propozicích níže -červený text – prosím před přihlášením přečtěte)

NA SEMINÁŘ NENÍ POVOLEN VSTUP SE PSY. Na místě jsou dva na nácvik praktických dovedností a ukázky.

PŘED PŘIHLÁŠENÍM SI PROSÍM PŘEČTĚTE PROPOZICE K SEMINÁŘI, KDE NALEZNETE PODROBNOSTI O SEMINÁŘI A PLATEBNÍ ÚDAJE K ZÁLOZE KURZOVNÉHO.


Bez uhrazení zálohy není přihláška dokončená. (v případě přihlášení těsně před konáním semináře účastník hradí celou částku na místě a o tomto je informován ihned po potvrzení rezervace lektorkou).

Propozice ke stažení zde: propozice navazující seminář březen Praha

JAK SE PŘIHLÁSIT? PROTOŽE REZERVAČNÍ SYSTÉM VAŠE ÚDAJE ZNÁ Z PŘEDCHOZÍHO SEMINÁŘE, JE NUTNÉ SE PŘIHLÁSIT. PŘI REZERVACI NA PRVNÍ SEMINÁŘ JSTE OBDRŽELI AUTOMATICKÝ MAIL S HESLEM PRO PŘIHLÁŠENÍ DO SYSTÉMU. POKUD JSTE TENTO MAIL SMAZALI, ZRESETUJTE PROSÍM SVÉ HESLO A PŘIHLAŠTE SE S NOVÝM – A HOTOVO 🙂 

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

About the author

Zuzana Wildmannová administrator

Veterinární technik, akreditovaný lektor první pomoci a v současné době student třetího ročníku VOŠ zdravotnické v Praze v oboru Diplomovaný zdravotnický záchranář a stážistka u Zdravotnické záchranné služby. Mimo lektorskou činnost se autorka věnuje terapiím psů a koní především Dornovou metodou, je Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a také se věnuje terapiím lidí prostřednictvím Osteodynamiky (Dornova metoda pro lidi). Ve volném čase se věnuje svým dvěma psům, čtrnáctiletému belgickému ovčákovi Agimu a dvouleté stafbulce Kačence, se kterou se začíná věnovat záchranářské kynologii. Oba psi jsou na seminářích první pomoci pro psy jako chlupatí asistenti :)

Leave a Reply