Liberec

Liberec

mapa není k dispozici

Adresa
Oblačná 450/1
LiberecČeská republika


Následující události

 • Źádné události v daném umístění
 • About the author

  Zuzana Wildmannová administrator

  Veterinární technik, akreditovaný lektor první pomoci a v současné době student třetího ročníku VOŠ zdravotnické v Praze v oboru Diplomovaný zdravotnický záchranář a stážistka u Zdravotnické záchranné služby. Mimo lektorskou činnost se autorka věnuje terapiím psů a koní především Dornovou metodou, je Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a také se věnuje terapiím lidí prostřednictvím Osteodynamiky (Dornova metoda pro lidi). Ve volném čase se věnuje svým dvěma psům, čtrnáctiletému belgickému ovčákovi Agimu a dvouleté stafbulce Kačence, se kterou se začíná věnovat záchranářské kynologii. Oba psi jsou na seminářích první pomoci pro psy jako chlupatí asistenti :)

  2 Comments so far

  Martin MathaPosted on4:13 pm - Pro 11, 2020

  Dobrý den,
  jmenuji se Martin Maťha a jsem z Mimoně. Společně s mojí přítelkyní Radkou máme osmiletého labradora Barnabáše – Barnyho chcete li. Včera se začal celý klepat a strašně naříkal. Po příjezdu k veterináři jsme zjistili jak na tom je a co mu vlastně je. Má výrustky na páteři laicky nebo zkráceně řečeno. Vím nebo spíš si to myslím, že máte spoustu žádostí od lidí , kteří jsou ve stejné situaci, ale přesto Vás prosím o konzultaci a o Váš názor – doporučení jakými přípravky
  mu dopomoci ke správné funkci ledvin bereme tzv. všechno. Četl jsem o nějakém ruském přípravku Urolesan na posílení ledvin dále pak o přírodním doplňku stravy Artrimax a léku Rymadil. Ale největší naději vkládáme do Dornova metody a Bovvenovy masáže. Bylo nám řečeno že operace stojí 100 000 s nejistým výsledkem. Víte my lidé jsme ochotni zaplatit opravdu veliké částky, ale sto tisíc je nevím opravdu hodně a já se musím sám sebe ptát kolik stojí život našeho Barnyho.

   Zuzana WildmannováPosted on11:44 am - Pro 16, 2020

   Dobrý den.
   Předně si nemyslím, že by k nám kdy z Ruska přišlo něco dobrého, takže preparátu Uroselan bych nevěřila už jen proto, že je z Ruska. Přemíra přípravků na všechno nadělá víc škody než užitku. Operace spondyloartrozy je ve většině případů nesmysl a touto degenerativní změnou trpí mnoho psů, labradoři docela často.
   Dornova metoda v kombinaci s fasciálními technikami je cesta, jak psovi pomoci udržet mobilitu tkání. Při pravidelných terapiích se dá udržet pes v poměrně kvalitní kondici. Záleží samozřejmě na současném stavu psa a stádiu degenerace páteře. Svěřte psa do rukou kvalifikovaného doporučeného terapeuta, který má zkušenosti s takovými případy jako je ten váš.

  Leave a Reply