Pořádání seminářů v jiných městech- informace

Pořádání seminářů v jiných městech- informace

Protože se stále  k množí  dotazy ohledně možností pořádání v jiných městech, než ve kterých semináře pořádám, zde jsou informace pro zájemce o uspořádání semináře na přání v jakémkoliv městě.

 

Semináře je možné pořádat i v jiném městě, pokud:

 

  • se vytvoří skupina nejméně sedmi zájemců
  • bude zajištěn prostor na seminář ze strany zájemců

 

Pro bližší a podrobnější informace se můžete obracet na e mail prvnipomocpropsy@gmail.com a nebo telefonicky na čísle 608 666 373.

Autor

Zuzana Wildmannová administrator

Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata a odborný konzultant Dornovy metody pro zvířata, zároveň také terapeut Dornovy metody pro lidi a lektor první pomoci, akreditovaný zkouškou MŠMT, v současné době student VOŠ zdravotnické v oboru Diplomovaný zdravotnický záchranář.

3 komentáře

Monika JandlováPosted on12:41 am - Pro 1, 2018

Dobrý den, náhodou jsem našla vaši stránku na FB a zaujala mě, vzhledem k tomu, že aktuálně řešíme u našeho loveckého psa ABJ zranění od bachyně v leči a to konkrétně utržený kotník, respektive urvané šlachy a vazy. Můžete mi k tomu něco napsat, jestli máte zkušenost, jak se dá léčit?
Předem děkuji, Monika Jandlová

    Zuzana WildmannováPosted on10:30 pm - Pro 5, 2018

    Dobrý den, toto je v kompetenci veterinárního lékaře, nejlépe ortopeda, následně je vhodná rehabilitace, se kterou se na mě můžete obrátit po zaléčení stavu . (www.fyziopes.cz)

Termíny seminářů – První pomoc pro psyPosted on6:46 pm - Led 9, 2019

[…] Pořádání seminářů v jiných městech- informace […]

Napsat komentář